Villalar

Vineyard Villas ve Göcek Hills, Göcek’i tepeden gören yamaç alanda geliştirilen iki ayrı villa projesi olarak tatil keyfinizi size ev rahatlığında sunmayı amaçlar. Hayatınızın rotasını değiştirin ve dümeni Göcek’e kırın.

Dalaman Havaalanı’na sadece 25 km uzaklıkta, ister Göcek Hills’in verandasında gün batımını seyredin; isterseniz Vineyard Villas’da terasınızda asmaların çamlarla kucaklaştığı bir tatil geçirin.

Sizin için özenle seçtiğimiz eşyalarla dekore edilmiş villalarımızda aileniz ve dostlarınızla konfor içinde konaklayabilir, özel havuzunuzda serinleyebilir ya da Göcek’in eşsiz koylarında mavinin tonlarında kaybolabilirsiniz.

Hayatınızın rotasını değiştirin ve dümeni Göcek’e kırın; Vineyard Villas ya da Göcek Hills‘de bir villa kiralayın hayatın ritmini doğasında yaşayın.

Göcek Hills

Villa Mistral

Villa Mistral, 186 m², geniş bir yaşam alanına sahip. Verandayı çevreleyen özel havuzu, geniş bahçesi, büyük teraslarıyla bu büyük bitişik ikiz villanın her köşesi hayat dolu. Geniş terası, 4 yatak odası ve 4 banyosu sayesinde ailenizi ve tüm dostlarınızı rahatça ağırlayabilirsiniz. 8 yetişkin kapasiteli Villa Mistral çağdaş konforu ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabilmek için sizi bekliyor.
more details

Villa Alize

Oldukça büyük bir yaşam alanına sahip olan Villa Alize 247 m² ve üç kata yerleşiyor. Geniş bahçesi ve havuzuyla ailenizin yanı sıra dostlarınızı da mutlu edebilirsiniz. 5 Yatak odası ve 5 banyosuyla 10 yetişkin kapasiteli Villa Alize iki aile beraber veya grup tatiller için ideal. Bir mola vermek istediğinizde, teraslarınızın birinde veya havuzun kenarında hamağınızda villanın tadını çıkarabilirsiniz.
more details

Vineyard Villas

Villa Icarus

9 Yetişkin kapasiteli Villa Icarus 200m2’lik alanda 5 yatak odası, 4 banyo ve 1 tuvalete sahip. Bahçedeki havuzda bedeninizi canlandırabilir veya salondaki şöminenin önünde dinlenebilirisiniz. Aydınlık ve serin bahçe katında kitabınızı okuyabilir veya villayı çevreleyen terasınızı günün her saatinde keyfinize göre kullanabilirsiniz. Villa Icarus konforu ve keyfi dostlarınızla paylaşabilmeniz için sizi bekliyor.
more details

Villa Penelope

Mobilyalı 250 m2 büyüklüğündeki bu villada 5 yatak odası ve 5 banyo bulunuyor. 10 yetişkin kapasiteli Villa Penelope aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız farklı bir tatile kapı açıyor. Peyzajlı bahçede yer alan havuz ve günün her saatinde değerlendirebileceğiniz teraslar unutulmaz bir tatilin habercisi. Çatı odasının tüm konforunun yanında çam ormanının içindeymişsiniz izlenimini veriyor.
more details

 

Rezervasyon

Make a Reservation