Villalar

Vineyard Villas ve Göcek Hills, Göcek’i tepeden gören yamaç alanda geliştirilen iki ayrı villa projesi olarak tatil keyfinizi size ev rahatlığında sunmayı amaçlar. Hayatınızın rotasını değiştirin ve dümeni Göcek’e kırın.

Dalaman Havaalanı’na sadece 25 km uzaklıkta, ister Göcek Hills’in verandasında gün batımını seyredin; isterseniz Vineyard Villas’da terasınızda asmaların çamlarla kucaklaştığı bir tatil geçirin.

Sizin için özenle seçtiğimiz eşyalarla dekore edilmiş villalarımızda aileniz ve dostlarınızla konfor içinde konaklayabilir, özel havuzunuzda serinleyebilir ya da Göcek’in eşsiz koylarında mavinin tonlarında kaybolabilirsiniz.

Hayatınızın rotasını değiştirin ve dümeni Göcek’e kırın; Vineyard Villas ya da Göcek Hills‘de bir villa kiralayın hayatın ritmini doğasında yaşayın.

Göcek Hills

Villa Mistral

Villa Mistral, 186 m², geniş bir yaşam alanına sahip. Verandayı çevreleyen özel havuzu, geniş bahçesi, büyük teraslarıyla bu büyük bitişik ikiz villanın her köşesi hayat dolu. Geniş terası, 3 yatak odası, 1 bodrum yatak odası ve 4 banyosu sayesinde ailenizi ve tüm dostlarınızı rahatça ağırlayabilirsiniz. 6 + 2 yetişkin kapasiteli Villa Mistral çağdaş konforu ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşabilmek için sizi bekliyor.
more details

Villa Levanter

3 katlı, geniş bahçeli, büyük havuzlu Villa Levanter, 225 m² ve modern yaşamın gerektirdiği tüm yaşam konforunu size sunuyor. İster havuzunuzda serinleyin ister çimlerde güneşlenin ya da geniş teraslardan birinde huzur içinde kitabınızı okuyun ama güneşin batışının keyfini verandanızdan seyretmenin keyfini sakın kaçırmayın. Villa Levanter, 3 odası, 1 bodrum yatak odası ve 4 banyosu ile dostlarınız ve ailenizle keyifli bir tatili paylaşma şansı veriyor.
more details

Villa Alize

Oldukça büyük bir yaşam alanına sahip olan Villa Alize 247 m² ve üç kata yerleşiyor. Geniş bahçesi ve havuzuyla ailenizin yanı sıra dostlarınızı da mutlu edebilirsiniz. 5 Yatak odası ve 5 banyosuyla 10 yetişkin kapasiteli Villa Alize iki aile beraber veya grup tatiller için ideal. Günlük programınızdan bir mola vermek istediğinizde, verandada ya da teraslarınızın birinde veya havuzun kenarında hamağınızda villanın tadını çıkarabilirsiniz.
more details

Vineyard Villas

Villa Icarus

9 Yetişkin kapasiteli Villa Icarus 200m2’lik alanda 5 yatak odası, 3 banyo ve 1 tuvalete sahip. Bahçedeki havuzda bedeninizi canlandırabilir veya salondaki şöminenin önünde dinlenebilirisiniz. Aydınlık ve serin bahçe katında kitabınızı okuyabilir veya villayı çevreleyen terasınızı günün her saatinde keyfinize göre kullanabilirsiniz. Villa Icarus konforu ve keyfi dostlarınızla paylaşabilmeniz için sizi bekliyor.
more details

Villa Penelope

Çağdaş konforun sunduğu tüm donanıma sahip 250 m2 büyüklüğündeki bu villada çam ormanın kokusuyla dolan 5 yatak odası ve 5 banyo bulunuyor. 10 yetişkin kapasiteli Villa Penelope aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız farklı bir tatile kapı açıyor. Peyzajlı bahçede yer alan havuz ve günün her saatini farklı bir ortamda değerlendirebileceğiniz teraslar unutulmaz bir tatilin habercisi. Çatı katındaki oda tüm konforunun yanında çam ormanının içindeymişsiniz izlenimini veriyor.
more details

Villa Odyssey

Bu üç katlı villada kalabalık yaşamayı sevenler için her şey mevcut. Büyük bahçesinde yer alan havuz ve bahçe katındaki mutfak keyfi artırıyor. Geniş dört yatak odasının yanı sıra yüksek tavanlı, kendine ait bir yatak odası ve banyosu olan küçük konuk evi dostlarınızı ağırlamak için ideal. Her yanı doğanın büyüsüyle sarılmış bu konforlu villa 10 yetişkinin konaklayabileceği kapasitede ve 260 m2 büyüklüğünde. Villa Odyssey’in çevresi bahçeye açılan teraslar ile sarmalanmış durumda ve üstelik asmaların çamlara dolandığı ve zeytin ağaçlarının kokusunun yayıldığı ormanın tam ortasında.
more details

 

Rezervasyon

Make a Reservation