Alize

Oldukça büyük bir yaşam alanına sahip olan Villa Alize 247 m² ve üç kata yerleşiyor. Geniş bahçesi ve havuzuyla ailenizin yanı sıra dostlarınızı da mutlu edebilirsiniz. 5 Yatak odası ve 5 banyosuyla 10 yetişkin kapasiteli Villa Alize iki aile beraber veya grup tatiller için ideal. Günlük programınızdan bir mola vermek istediğinizde, verandada ya da teraslarınızın birinde veya havuzun kenarında hamağınızda villanın tadını çıkarabilirsiniz. Göcek kiralık villa fiyatları ve rezervasyon için bizi hemen arayabilirsiniz. Diğer villalarımız Mistral ve Penelope‘yi de inceleyebilirsiniz.

Galeri

Alize Kiralama Ücretleri

Sezon A
1 Haziran - 16 Eylül
-

€ 1.925

Haftalık
REZERVASYON YAP
Sezon B
1 Mayıs - 31 Mayıs
& 17 Eylül - 29 Ekim

€ 1.330

Haftalık
REZERVASYON YAP
Sezon C
30 Ekim - 30 Nisan
-

€ 700

Haftalık
REZERVASYON YAP

Özellikler

  • 5 yatak odalı lüks villa
  • 5 banyo
  • 10 yetişkin kapasiteli
  • Toplam 247 m²’ye oturan 3 kat
  • 44 m² özel havuz – 1,5m derinlik
  • Deniz manzaralı bahçe
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • 7 günde bir temizlik

Alize Planları

Konum

İstanbul’dan Dalaman’a uçarak yalnızca 1 saatte kendinizi bambaşka bir dünyada bulabilirsiniz. İstanbul Dalaman arasında kış sezonunda günde 3, yaz sezonunda ise günde 6 sefer uçuş var. Avrupa’nın birçok havalimanından ortalama uçuş süresi ise 4 saat. Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Hills’deki veya Vineyard Villas’daki evinize ulaşmanız yanlızca 25 dakika sürüyor.

Dalaman yönünden Göcek Hills’e Geliş

Fethiye yönünde tünelden geçtikten sonra ana yolda Petrol Ofisi benzincisi geçilerek devam edilir. BP benzincisinin önündeki göbekten U dönüşü yapılır. Dalaman yönünde ilerlenirken, 450 metre sonra Nil Peyzaj ya da Göcek Hills levhasından sağa sapılır. 250 metre kadar rampada devam ederek Göcek Hills ofisimizi ve villaları sağınızda göreceksiniz.

Fethiye yönünden Göcek Hills’e Geliş

Fethiye yönünden Göcek Hills’e Geliş Dalaman yönünde BP benzincisini geçerek ana yoldan 450 metre ilerlendiğinde sağda Nil Peyzaj ya da Göcek Hills levhasından sağa sapılır.
250 metre kadar rampada devam ederek Göcek Hills ofisimizi ve villaları sağınızda göreceksiniz.