Penelope

Çağdaş konforun sunduğu tüm donanıma sahip 250 m² büyüklüğündeki bu villada 5 yatak odası ve 5 banyo bulunuyor. 10 yetişkin kapasiteli Villa Penelope aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız bir tatile kapı açıyor. Peyzajlı bahçede yer alan havuz ve günün her saatini farklı bir ortamda değerlendirebileceğiniz teraslar güzel bir tatilin habercisi. Çatı katındaki oda tüm konforunun yanında çam ormanının içindeymişsiniz izlenimini veriyor.

Galeri

Penelope Kiralama Ücretleri

Sezon A
9 Haziran - 16 Eylül
-

€ 1.365

Haftalık
REZERVASYON YAP
Sezon B
1 Mayıs - 8 Haziran
& 17 Eylül - 29 Ekim

€ 945

Haftalık
REZERVASYON YAP
Sezon C
30 Ekim - 30 Nisan
-

€ 455

Haftalık
REZERVASYON YAP

Özellikler

  • Yatak odalı villa
  • 5 banyo
  • 10 yetişkin kapasiteli
  • Toplam 250 m²’ye oturan 4 kat
  • Orman manzaralı bahçe
  • 25 m² özel açık havuz – 1,5m derinlik
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • 7 günde bir temizlik

Penelope Planları

Konum

İstanbul’dan Dalaman’a uçarak yalnızca 1 saatte kendinizi bambaşka bir dünyada bulabilirsiniz. İstanbul Dalaman arasında kış sezonunda günde 3, yaz sezonunda ise günde 6 sefer uçuş var. Avrupa’nın birçok havalimanından ortalama uçuş süresi ise 4 saat. Dalaman Havaalanı’ndan Göcek Hills’deki veya Vineyard Villas’daki evinize ulaşmanız yanlızca 25 dakika sürüyor.  Göcek villa kiralama fiyatları ve erken rezervasyon fırsatları için bizi hemen arayabilirsiniz. Diğer villalarımız Mistral ve Alize‘yi de inceleyebilirsiniz.

Dalaman yönünden Vineyard Villas’a Geliş

Fethiye yönünde tünelden geçtikten sonra ana yolda Petrol Ofisi benzincisi geçilerek devam edilir. BP benzincisinin önündeki göbekten sola ve direkt karşı toprak/ara yola girilir. Önce sağ, sonra gene sağ ve Vineyard Villas tabelasından soldaki orman yolu takip edilip, sağdaki taş köprü geçilerek 150 metre sonra Vineyard Villas girişine ulaşılır. Yol takip edilerek üst bölümdeki villalara kadar rampa çıkılır.

Fethiye yönünden Vineyard Villas’a Geliş

Dalaman yönünde BP benzincisine gelmeden hemen önce sağda Vineyard Villas levhasından sağa sapılır.
Sağdaki orman yolu takip edilip sağdaki taş köprü geçilerek 150 metre sonra Vineyard Villas girişine ulaşılır. Yol takip edilerek üst bölümdeki villalara kadar rampa çıkılır.