Servisler

Göcek Havalimanı Transfer - Göcek Villa Kiralama

Göcek Havalimanı Transfer

Tatilinize uçakla gitmeye karar verdiniz ve havaalanından villaya ulaşımınızı kolaylıkla halletmek istiyorsanız ekibimizden transfer ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hava limanında sizi güler yüzle karşılayacak transfer ekibi bavullarınızı konforlu transfer aracına yükleyip sizi Göcek’teki kiralık villanıza kadar getirebilir ve sizi karşılayan ekibimizin ellerine teslim etsin istiyorsanız bize ulaşın.

YOLCU SAYISI TEK YÖN GİDİŞ-DÖNÜŞ
1 – 8 kişi 120 TL 240 TL
8 – 14 kişi 150 TL 300 TL

Göcek Araç Kiralama

Uçakla Dalaman’a geldiniz ve havalimanında arabanız hazır olsun istiyorsunuz ya da arabanız villada size teslim edilsin istiyorsunuz. Belki sadece 3 gün araba kiralamak geri kalan zamanda villada tembellik etmek istiyorsunuz. Hangi şartlarda Göcek’te araba kiralamak isterseniz size yardımcı oluyoruz.

Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Göcek Araç Kiralama - Göcek Villa Holidays
Göcek Teknek Kiralama - Göcek Villa Holidays

Tekne Kiralama

Sadece aileniz ve sevdiklerinizle binebileceğiniz size özel günlük gezi teknesi ile denize çıkmak isterseniz bize danışın. Kaptanınız isterseniz sizin için öğle yemeği hazırlasın, isterseniz de sizi koylarda yer alan lokantalardan bir tanesine götürsün. Göcek koylarında unutulmaz bir gün yaşamayı sakın atlamayın. Göcek villa kiralama hizmeti yanı sıra tekne turu için bizi arayabilirsiniz.

Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Yiyecek Alışverişi

Villanıza ulaştığınızda hazır bulmak istediğiniz ürünlerin listesini gönderirseniz, siz gelmeden villanızda hazır ederiz. Bu hizmet için sizden satın aldığınız ürünlerin toplamı ile 40 TL’lik bir servis ücreti alırız.

Yiyecek Alışverişi - Göcek Villa Holidays
Günlük Temizlik - Göcek Villa Holidays

Günlük Temizlik

Size sunduğumuz ortalama 7 günde bir olan temizlikte sadece banyolar temizlenir, çarşaflar ve havlular değiştirilir. Bu hizmetimizi villanın tamamının temizlenmesi şeklinde değiştirmek isterseniz, günlük 150 TL ekstra hizmet bedeli karşılığı yapabilirsiniz.

Her gün villanızın tamamen temizlenmesini, havlularınızın ve çarşaflarınızın değiştirilmesini istiyorsanız günlük 225 TL karşılığında bu hizmeti size sağlayabiliyoruz. Bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız lütfen Göcek sorumlumuzla iletişime geçin.

Günlük Gazete ve Ekmek

Sabahları gazete ve ekmek servisi isterseniz 5 TL hizmet bedeli karşılığında kapınıza getirebiliriz. Lütfen girişiniz sırasında Göcek sorumlumuza bu isteğinizi bildiriniz.

Günlük Gazate ve Ekmek - Göcek Villa Holidays
Yemek Servisi - Göcek Villa Holidays

Yemek Servisi

Tatilde ne yemek pişireceğiniz derdine yardımcı olma amacıyla, Göcek sorumlumuz tarafından Göcek’te yer alan lokantaların numaralarını sizinle paylaşabiliriz. Evde yemek yapmakla uğraşmak istemiyorsanız ve birinin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız size destek olacak birilerini bulabiliriz. Arzu edildiği takdirde yemek öncesi hazırlığı ve yemek sonrası temizliği için de hizmetindeyiz.

Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Masaj

Şehrin stresini arkanızda bıraktınız ve ev rahatlığında villanızda kalıyorsunuz. Bedeninizi tüm gerginliklerden arındırarak, size özel havuzunuzda yüzüyor; havuz başında yorgunluğunuzu atıyorsunuz. Bu sırada villanızda masaj yaptırmak isterseniz randevu için bizimle iletişime geçin.

Bu sırada villanızda masaj yaptırmak isterseniz randevu için bizimle iletişime geçin.

Masaj Hizmeti - Göcek Villa Holidays
Kiralık Bisiklet / Scooter - Göcek Villa Holidays

Kiralık Bisiklet / Scooter

Göcek’te bahar aylarında bisiklete binmenin keyfini yaşamak isterseniz kiralamanız konusunda size yardımcı olabiliriz. Günlük scooter ve bisiklet kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Günlük scooter ve bisiklet kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çevre Gezileri

Göcek etrafında görülecek birçok yeri düzenlenen gezilerle ziyaret edebilirsiniz. Bu gezilerden katılmak istediğiniz olursa ücret ve ayarlamalar için bize danışabilirsiniz.

Çevre Gezileri - Göcek Villa Holidays